HIKVISION UPS1000 UPS 1000VA/600W, 1YR BATT, 3YR
Capacity 1000 VA / 600 W Input Voltage Range 220 VAC to 240 VAC Input Frequency Range 50/60 Hz AC Voltage Regulation (Batt. Mode) 220 VAC to 240 VAC
Ideal backup power supply for a modem / NVR / Network Switch
Availability: 10 in stock
Customer Reviews
Rated 5 out of 5
Rated 5 out of 5
Shopping Cart
Call Us Now
HIKVISION UPS1000 UPS 1000VA/600W, 1YR BATT, 3YRHIKVISION UPS1000 UPS 1000VA/600W, 1YR BATT, 3YR
Availability: 10 in stock